O Karcie Tatrzańskiej


Bierzemy udział w partnerskim programie rabatowym na Podhalu, jakim jest Karta Tatrzańska. Koncentruje się on na promocji regionu i pozwala turystom w niższej cenie korzystać z licznych atrakcji. Udostępniamy naszym Gościom nieodpłatnie możliwość korzystania z Karty Tatrzańskiej, która zapewnia rabaty na posiłki w karczmach i restauracjach (także na Krupówkach), na wizyty w basenach termalnych i placówkach kulturalnych, na transport, a także na korzystanie z różnych aktywności fizycznych oraz SPA i centrów odnowy biologicznej.Korzyści przy rezerwacji noclegów!

Osoby, które zarezerwują noclegi w „Domku Pod Strzechą” mogą za darmo korzystać z Karty Tatrzańskiej. Nie jest to karta imienna, dzięki czemu nasi Goście nie muszą dostarczać nam żadnych fotografii i danych osobowych ani też opłacać jej wyrobienia. Ponadto z jednej karty może korzystać łącznie aż 5 osób! Świetnie sprawdzi się podczas wczasów rodzinnych i wyjazdów ze znajomymi. Pozwoli zaoszczędzić pieniądze dzięki rabatom, które – w zależności od Partnera Programu – mogą wahać się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent. Karty Tatrzańskiej nie można nigdzie kupić – jest dostępna tylko w obiektach noclegowych, które biorą udział w Programie. Dlatego rezerwując u nas pobyt od razu zyskujesz dodatkowe korzyści!Jak korzystać ze zniżek?

Wszystkie rabaty można znaleźć na stronie programu partnerskiego www.kartatarzańska.pl/atrakcje. Uwzględniony został na niej podział na różne kategorie, dzięki czemu można szybciej i łatwiej wyszukać dostępne rabaty na interesujące Państwa usługi lub produkty. Wyjście do kina? Popołudnie na termach? Obiad w karczmie? Z tych i wielu innych propozycji możecie teraz korzystać za niższą cenę. Wystarczy wziąć kartę dostępną w „Domku Pod Strzechą” i okazać ją u jednego z Partnerów programu, by rabaty zostały naliczone. Należy pamiętać, aby zniżki zostały naliczone przed skorzystaniem z atrakcji. Jeżeli spodoba się Państwu jedna z usług, możecie korzystać z rabatu na nią wielokrotnie podczas całego pobytu w Zakopanem.

4/26
CLOSE