Święta w Zakopanem


Zakopane to doskonałe miejsce na wypoczynek nie tylko w sezonie letnim, ale również podczas zimowych miesięcy. Niektórzy zapewne powiedzą, że zarówno całe miasto, jak i okoliczne góry pokryte śniegiem prezentują się jeszcze lepiej niż w wakacje i posiadają niepowtarzalny klimat. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się spędzić święta w Zakopanem. To niewątpliwie znakomity sposób na to by, przeżyć prawdziwie niezapomniane chwile w gronie rodzinnym bądź z przyjaciółmi czy ukochaną osobą.

Aby całkowicie poczuć górski klimat i w pełni cieszyć się wypoczynkiem warto wynająć nocleg, który spełni Państwa oczekiwania. My ze swojej strony możemy zaoferować 3 domki górskie – dla 6, 11 oraz 14 osób. Dzięki temu nie muszą się Państwo ograniczać w doborze towarzystwa i mogą spędzić ten cudowny czas wraz ze wszystkimi bliskimi. A co robić podczas takiego wyjazdu? Wspólne spędzanie czasu w góralskim domku można uzupełnić o szereg różnych atrakcji, które spodobają się na pewno zarówno młodszym, jak i starszym osobom.


Zimowe atrakcje w Zakopanem

Podczas świąt w Zakopanem dostępnych jest naprawdę wiele atrakcji. Wymienianie ich można rozpocząć od pozornie zwyczajnego spaceru po Krupówkach, gdzie na całą rodzinę czeka szereg animatorów, a także klimatycznych restauracji.


Będąc zimą w Zakopanem nie można zapomnieć również o wieczornych kuligach z pochodniami, które zazwyczaj kończą się klimatycznym ogniskiem. To doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i zapewnienie sobie sporej dawki rozrywki. Ten rodzaj aktywności docenią zarówno dzieci, jak i dorośli. W Zakopanem istnieje również szereg miejsc, gdzie można zapisać się na wycieczkę skuterem śnieżnym. Godne polecenia są także różnego rodzaju tory saneczkowe czy snowtubing. Ponadto na turystów czekają lodowiska i przede wszystkim stoki narciarskie. Tutaj po prostu nie da się nudzić!


Jeżeli myślą Państwo o spędzeniu świąt w Zakopanem, warto przedłużyć swój pobyt aż do Sylwestra. To właśnie wtedy bowiem odbywają się najlepsze imprezy, podczas których Zakopane odwiedzają największe gwiazdy. Niezależnie jednak od tego, ile spędzą Państwo czasu w naszym pięknym mieście i które zimowe miesiące Państwo wybiorą, wyjazd na pewno będzie udany!

4/26
CLOSE