Sylwester z TVP w Zakopanem!


Prawdziwa plejada gwiazd pod gwiazdami czeka na Was w sylwestrową noc w Zakopanem. Po raz kolejny Telewizja Polska przywita Nowy Rok w zimowej stolicy Polski. W minionym roku podczas Sylwestra z Dwójką około 50 tys. osób uczestniczyło w imprezie na Dolnej Równi Krupowej, zaś przed telewizorami wydarzenie zgromadziło prawie 5 mln widzów. W tym roku możecie dołączyć do świętujących w Zakopanem i na własnej skórze poczuć niesamowite emocje!


Niezwykłe widowisko pod Tatrami

Połączenie podhalańskiej tradycji z wydarzeniem rozrywkowym to gwarancja udanej imprezy. Pomimo zimowego klimatu i mrozu szczypiącego w policzki o gorącą atmosferę nie trzeba było się martwić. Zapewniły ją występy znanych polskich i zagranicznych artystów jak Maryla Rodowicz, Dr. Alban, Margaret, Papa D, Pectus i wielu innych. Gwiazdy wystąpiły na spektakularnej scenie, która stanowiła cudowną oprawę dla całego wydarzenia. Punktem kulminacyjnym był pokaz sztucznych ogni, który rozświetlił nocne niebo feerią barw. Impreza okazała się tak udana, że w 2017 roku Telewizja Polska również postanowiła uczcić Sylwestra z rodakami również w Zakopanem.


Najlepsze miejsce na Sylwestra

Położone u stóp Tatr Zakopane jest idealnym miejscem na ucztowanie przyjścia Nowego Roku. Leżący na stokach gór śnieg i przystrojone światłami miasto stanowi piękną scenerię wydarzenia. W powietrzu unosi się jeszcze świąteczna atmosfera i czuć radosny nastrój, a do tego można napawać się malowniczymi krajobrazami gór oprószonych śniegiem. Warto przyjechać w tym okresie do Zakopanego na kilka dni. Spacery po ośnieżonych górskich dolinach, prawdziwe kuligi z saniami, a także szusowanie po stokach narciarskich sprawiają, że aż do imprezy sylwestrowej nikt się tu nie nudzi. Warto zostać też kilka dni po Sylwestrze. Orszak Trzech Króli w Zakopanem to piękna tradycja, przygotowana ze szczególną troską i ludowym sznytem.


Rodzinnie lub ze znajomymi

Nowy Rok najlepiej przywitać w gronie bliskich – rodziny lub znajomych. Wynajmując domki góralskie na kilka lub kilkanaście osób można wspólnie świętować Sylwestra. To świetny pomysł, by w tym roku zaplanować wyjątkowy wyjazd. Nasze drewniane domki można już rezerwować na Sylwestra!

4/26
CLOSE