Oferta

Oferta jaką proponuje Domek „Pod Strzechą” jest świetną alternatywą dla popularnych w Zakopanem apartamentów. Zapewnia przede wszystkim komfortowy wypoczynek w bardzo dobrej lokalizacji, w malowniczym otoczeniu przyrody. Drewniane domki wyróżnia nie tylko kompleksowe wyposażenie, pozwalające na prawdziwy wypoczynek w komfortowych warunkach, ale także dogodna lokalizacja, klimatyczna atmosfera i preferencyjne ceny. Nasza propozycja zapewnia tańsze noclegi niż koszty rezerwacji apartamentów w centrum Zakopanego, a gwarantuje równie przyjemny pobyt i wypoczynek na bardzo wysokim standardzie. Proponujemy wynajem na bardzo korzystnych warunkach, umożliwiając wspólny pobyt w górach rodzinom i znajomym. Dla zainteresowanych spędzeniem z nami okresu świątecznego przygotowaliśmy atrakcyjną promocję!

standard
Wysoki standard. Pokoje są urządzone nowocześnie z wykończeniami regionalnymi nadającymi wyjątkowy klimat i atmosferę.
02
w każdym domku znajdują się telewizory, w tym również z telewizją satelitarną.  
03
Na terenie domków i ogrodu dostępny jest bezprzewodowy internet. W jednym z domków udostępniamy także komputer stacjonarny.
ok
W pełni wyposażone kuchnie. Do dyspozycji gości oddajemy kuchenkę, zmywarkę. Latem polecamy również wieczorne grillowanie w ogrodzie.
kalendarz
Zapraszamy przez cały rok. Zachęcamy do rezerwowania z wyprzedzeniem, dzięki czemu możecie Państwo liczyć na korzystne promocje.
iloscosob
Zapytania o aktualne ceny, promocje i dostępność domków można składać również drogą mailową, lub wysyłając wiadomość na naszym profilu facebook.com
CLOSE